Návštěvní kniha

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Červená, zelená, modrá, bíla a hnědá. Kolikátá je hnědá?

1-30 | 31-53 |
19.12.2013 Marcela Vavrečková marcela.vavreckova66@gmail.com http://www.eco-desingn.eu

Děkujeme za milé předvánoční posezení a výborně přípravené jídlo. Jak loni,tak i letos nezklamalo :)))

05.12.2013 Jiří Plachý plachyjiri@atlas.cz https://www.penzionelektra.cz/navstevni-kniha/

Vzpomínám na hezký pobyt v krásném penzionu v nádherném přírodním prostředí ve společnosti milých, vstřícných a přátelských majitelů penzionu Elektra. Určitě zase přijedu.

21.09.2013 Řezníčkovi reznickovahana@volny.cz

Děkujeme za velmi příjemné dny, strávené ve Vašem penzionu. Očekávali jsme, že se u Vás budeme cítit dobře, četli jsme totiž zápisy Vašich hostů v návštěvní knize. Ale skutečnost předčila naše očekávání. Stylové a příjemné ubytování, super kuchyně, neobyčejně vstřícný, naprosto příjemný a sympatický personál, připravený splnit každé naše přání. Určitě se k Vám vrátíme a budeme Vás všude doporučovat. Zdraví Max, František a Hana Řezníčkovi PS Už teď se těšíme

13.09.2013 Dagmar Kurečková kureckova.dagmar@gmail.com

Ahoj do Bechyně!!!! Dovolená u vás v penzionu byla nejkrásnější ze všech pobytu v České republice.Pořád čerpáme z toho klidu a domácí pohody u vás. Velké ,,děkujeme" Dagmar a Jiří K.

09.09.2013 Marco a Sasa marcozucchi71@gmail.com

Thank you for your hospitality, for your food, for your kindness ! You and Pension Elektra are a miracle in Bohemia ! We were so positive surprise from your services, from the romantic atmosphere, from your cakes, salad and food you cook, from the terrace, from the rooms, from Ivo and Hana, from Bechyne. All perfect. Thank you ! Dekuju ! we will soon back !

01.09.2013 Tomáš Ulver tomas.ulver@seznam.cz

Po 30ti letech manželství mi manželka v den našeho odjezdu z penzionu Elektra vypověděla občanskou neposlušnost a že prý nikam nejede :-) Nakonec jsem jí to rozmluvil, ale dalo to práci, protože, kdo by se chtěl vracet z r.1911 do bláznivého 21.století ?

26.08.2013 Tomszasss http://www.osk-tip-top.pl

Elegancki serwis

05.08.2013 Moravcová Jana s.janam@seznam.cz

Naše dovolená v penzionu nebyla dovolená, bylo to jako prázdniny u milovaného strýčka a tetičky. Moc děkujeme za vše, co jsme díky vám prožili. Krásné prostředí penzionu, výborná domácí kuchyně a vaše vstřícnost a laskavost, nám doslova vzala dech. Všem lidem to vřele doporučuji zažít, protože takových míst v Čechách moc není. Děkujeme a zdravíme. Holky z Východních Čech + jedna moravačka.PS: Zdravíme pejska Tazíka, hlídače a mazlíka v jednom.

19.07.2013 Popelkovi

Víc než příjemný penzión, všude na milou pohodu, skvělou kuchyni, příjemné ubytování a naprosto rodinnou atmosféru pějeme chválu! Rádi přijedeme znovu. Popelkovi

01.05.2013 ***********************

zk

16.07.2012 Vendula Stanková svendula@centrum.cz

Děkujeme za báječné dny strávené v Bechyni - místo s atmosférou, moderní, chutná a na míru šitá kuchyně pana Sejkory, výtečné koláče a dorty paní Sejkorové, dále profesionalita, vstřícnost, komunikativnost- to jsou důvody, proč se do Elektry určitě vrátíme. Přejeme Vám jen to nejlepší a mnoho dalších spokojených výletníků. Vendula Stanková + Tonda Mejtský (cyklisti, kteří se dožadují brzkých snídaní a nově i milovníci barramundi) :-)

06.07.2012 Hedvika Sojovská hedusa@seznam.cz

Zažili jsme úžasnou svatbu, s obřadem před vilou, vynikající hostinou, rautem a ubytovaním - all inclusive. Děkujeme vstřícným majitelům za perfetkni uspořádání,organizaci,skvělé jídlo a stylové ubytování. Budeme všem jen doporučovat! Ať se Vám daří!

19.03.2012 Holkovi holkova.bozena@volny.cz

Strávili jsme úžasný víkend s rodinou v penzionu Elektra. Děkujeme za nádherné, luxusní, stylové prostředí, vynikající kuchyni a zejména za vyjímečně vstřícné jednání majitelů. Budeme všude doporučovat.

19.01.2012 Zb. a M.Heřmánkovi hermaz@quick.cz

Dnes jsme u vás strávili příjemné chvíle při výborném obědě, dobrém bzeneckém víně a to vše za poslechu staré, dobré swingové muziky, tak dobře a stylově ladící s vaším penzionem.Moc děkujeme a těšíme se na další setkání.

04.11.2011 Ala ala55@volny.cz http://www.zdarma-bazar.cz

Když do Bechyně, tak jedině do penzionu Elektra.

12.07.2011 Helena Bílková HelenBilkova@seznam.cz

Když do Bechyně, tak jedině do penzionu Elektra! Luxusní bydlení, nádherná vyhlídka,výborná kuchyně- jídlo dle Vašeho přání i momentální chuti. Ale hlavně milé a vstřícné jednání majitelů, které zpříjemní pobyt, takže budete vzpomínat na svou dovolenou jen v dobrém. Vřele doporučujeme! Manželé Bílkovi z Kolína

09.07.2011 Jitka Pivodová jpivod@volny.cz

Moc příjemný zážitek spojený s lehkým obědem a bezva kávou. Má to styl! Přeju hodně úspěchů. J.Pivodová

04.07.2010 Jaroslava Hlavatá jaroslava.hlavata@seznam.cz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda přibližně od 23.7. by jste měli volný dvoulůžkový pokoj. Děkuji a jsem s pozdravem Hlavatá

07.03.2010 Jana T yjm@email.cz

V penzionu Elektra jsme stravili prijemne ctyri dny i s nasim 7mi mesicnim miminkem. Setkali jsme se s velkou vstricnosti a profesionalitou. Pokoje jsou nadherne, prostorne, stylove zarizene a s kvalitnim spanim. Mistni kuchyne je vynikajici. Dekujeme. Jana, Ondrej a Matej

20.10.2009 Vítek vitkuv@email.cz

Fotky jsou nádherné. Někdy určitě přijedu. Hodně štěstí ! ahoj Vítek

29.09.2009 Pavel K. pkrabicka@csas.cz

Zářijový víkendík, za ten patří Vám náš dík. Strávený s rodinkou v Eletře, povím o něm všem i sestře! Pavle, Katko, Bechyně, ať běží penzion jak S...ě. :-))) Pavel K.

26.08.2009 Karel Jiřík JIRIK.K@centrum.cz

srdečně děkuji za krásný pobyt v luxusu 1.republiky.Nezapomenutelné byly i speciality Vaší kuchyně a vzorná obsluha.Budu dále vřele doporučovat!!!!!

11.08.2009 Jiří P. Kříž jiri.kriz@pravo.cz

Adresu vašeho hotelu mi poslala má přítelkyně Alena Vosmíková. Plním její přání a rozesílám vaše propagační stránky asi na 350 adres Kamarádů-kola. Zařazuji adresu do seznamu míst, kde by se hodilo strávit pár dnů a projezdit okolí... Hezky Jiří P. Kříž