UBYTOVÁNÍ A REZERVACE

 

Nabízíme ubytování v prostorných, stylově a pohodlně zařízených pokojích. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, anebo apartmá.
Každý pokoj má svou vlastní terasu či balkon s nádherným výhledem na bechyňský most a do údolí řeky Lužnice. V pokoji je manželská postel queen size, SAT TV, WiFi, lednička, rychlovarná konvice, kávový a čajový servis. Vlastní koupelna s vanou či sprchou je samozřejmostí u každého pokoje, v koupelně je fén.
Apartmá má dvě samostatné ložnice, každá s vlastním vchodem, uprostřed je koupelna. Hlavní pokoj má velkou terasu.

Váš klid při pobytu je zajištěn diskrétní polohou budovy. Přestože se nachází v samém srdci města, jeho umístění mimo dopravní cesty a v sousedství zahrad nad romantickým údolím vám poskytne ten pravý komfort a klid.

K dispozici je kavárna s restauračním provozem. V letním období je k dispozici kavárenská terasa s výhledem na zahrady a řeku Lužnici.
Pro ubytované hosty nabízíme studenou i teplou snídani, čerstvé ovoce, jogurty, domácí granolu, výběr pečiva, nápoje. Jsme připraveni připravit bezlepkovou, bezlaktózovou, veganskou či jinak upravenou snídani.

Parkování je přímo před budovou, pro ubytované hosty zdarma, na noc se zamyká.

Rezervaci lze provést přímo přes e-mail, můžete zatelefonovat 725 028 218, případně můžete využít sociálních sítí FB a IG. Při přímých objednávkách jsme flexibilní a můžeme vyhovět vašim individuálním požadavkům.

Také lze využít rezervačních portálů Booking.com a Hotel.cz či můžete využít služby Tripadvisor.

Check-in: od 14:00
Check-out: do 11:00
Snídaně: 8:00 – 10:00

 

Pokud potřebujete v jinou dobu, dle provozních možností vám vyjdeme vstříc.